Hakkimizda

Orhan Ergin

Şirket Kurucusu

Tercihlerimiz, mükemmel olarak ayarlanan çalışma, titizlik ve müşterilere yönelirliktir. Biz Size piyasadaki en iyisini teklif ederiz.

«Avaloncar» isimli şirketimiz 2000 yılında Orhan Ergin tarafından kurulmuştur. Şirketimiz faaliyette bulunduğu süre içinde biz, insanlarla, şirketlerle, heyetlerle işbirliğinin zengin tecrübesini kazanmıştık ve işimizin gerçek profesyonelleri olduk.

Biz VIP araçlarının kiraya verilmesiyle uğraşıyoruz, zırhlı araçları da kiraya veriyoruz. Şoför ile birlikte aracı, VİP minibüsü, Jeep’i veya sportcar’ı Size teklif edebiliriz.

VIP araçları kirası alanında 17 yıl boyunca çalıştıktan sonra müşterilerimiz isteklerini ve ihtiyaçlarını söylemeden önce bu istekleri ve ihtiyaçları kavramayı öğrendik.

Biz Sizin gibi yolculuklardan ilham alıyoruz, ve bu arada konforlu olarak yoculuk yapmayı seviyoruz. Takımımız Sizin için çalışır, çünkü mantıklı fiyat üzerine zırhlı VIP aracının kiralanmasıyla ilgili bütün imkanlar hakkında bilgilerimiz vardır, mükemmel profesyonel sürücülerimiz ve üstün kaliteli servisimiz vardır. Araçlarımızı kiralarken Siz zamanınızı, paralarınızı ve güşlerinizi tasarruf edeceksiniz. Biz piyasadaki en iyisini dikkatinize sunarız.

Şirketin kurucusu Orhan Ergin, eşiyle ve çocuklarıyla birlikte Türkiye’de oturmaktadır. Çok yul boyunca işle uğraşmaktadır. Kendisinin etrafında sağlam ortaklar ve iyi arkadaşlardır. Orhan Bey iş ilişkilerini ayarlanmasında çok becerikli adamdır, iyi bir iş şöhreti ne kadar değerli iyice biliyor. Bugün biz güvenle söyleyebiliriz ki, Orhan Bey’in ve takımının gayretleri sayesinde, sürekli müşterilerin büyük sayısıyla, büyümek ve gelişmek isteğiyle mükemmel ve sağlam «Avaloncar» şirketi kurulmuştur.

Sizi bekliyoruz: mükemmel bir aracı elinize alınız ve «Avaloncar» şirketinin mükemmel servisi ne olduğunu öğreniniz.

17

piyasada 17 yıl

№1

EN İYİ HİZMETİ

$

makul fiyatlar

17

piyasada 17 yıl

№1

EN İYİ HİZMETİ

$

MAKUL FİYATLAR

MÜŞTERİLERİMİZ

NATO
OMV Petrol Ofisi
Dis isleri Bakanligi
Azeri Konsolosluğu
Alman Konsolosluğu
Çin Büyükelçiliği
General Electric
Türkiye'nin Enerji Bakanlığı
Japonya Büyükelçiliği
Masterсard